Kontakt

TKIC d.o.o.
adresa / adress : Hrvatskih pavlina 7, 42250 Lepoglava, Croatia

IBAN: HR30 2360 0001 1022 4507 1 /ZABA/
matični broj / VAT number : 02468930
telefon / telephone : +385 42 494 – 309
telefaks / fax : +385 42 494 – 315
OIB / PIN : 38764691223
MBS : 070087255 – Trgovački sud u Varaždinu

…SKUPŠTINA :
Marijan Škvarić, gradonačelnik Grada Lepoglave

web : www.tkic.hr
e-mail : info@tkic.hr

…DIREKTOR
Damjan Županić, inf.
Tel: +385 (0)42 / 494 – 307
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
Mob: +385 (0)95 / 903 – 0846
e-mail: damjan@tkic.hr

…PROJEKTNI URED
Dejan Bjelivuk, univ.bacc.oec.
Tel: +385 (0)42 / 494 – 311
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
Mob: +385 (0)91 / 603 – 1992
e-mail: dejan@tkic.hr

Lidija Kišiček, mag.oec.
Tel: +385 (0)42 / 494 – 309
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
Mob: +385 (0)99 / 518 – 3566
e-mail: lidija@tkic.hr

…ADMINISTRACIJA
Danijela Volf, univ.bacc.oec
Tel: +385 (0)42 / 494 – 308
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
Mob: +385 (0)99 520 – 2840
e-mail: danijela@tkic.hr

…RAČUNOVODSTVO
Natalija Cikač, mag.oec.
Tel: +385 (0)42 / 494 – 308
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
Mob: +385 (0)99 / 247 – 6494
e-mail: natalija@tkic.hr

…TEHNIČKA PODRŠKA
Mladen Vresk
Tel: +385 (0)91 / 279 – 0706
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315
e-mail: mladen@tkic.hr

… CAFFE BAR LUNA
Tel: + 385 (0)42 / 770 – 114
Fax: +385 (0)42 / 494 – 315

 

Podijeli: